Sztućce Gerlach ? jakość i klasa na stole

Nakrycie stołu to bardzo ważny element, który jest uzupełnieniem podanych potraw. Jedzenie stanowi dopiero połowę udanego przyjęcia. Ogromną uwagę zatem należy przywiązać do stylowego nakrycia stołu zaczynając od kwiatów, obrusu, a kończąc na sztućcach i zastawie. Jest to bardzo ważne, by nasz stół zawsze pięknie wyglądał i był ozdobą naszego domu.

Sztućce Gerlach to jakość na najwyższym poziomie poparta wieloletnim doświadczeniem. Marka Gerlach została założona w 1760 roku w Warszawie. Na przestrzeni lat firma zmieniała swoją siedzibę, a podczas wojny została okradziona, jednak jakość oraz precyzja z jaką są wykonywane sztućce w tej firmie jest niezwykła.

Każdy komplet sztućców: noże, łyżki, widelce czy łyżeczki są precyzyjnie zaprojektowane z myślą o komforcie użytkownika oraz ekstrawagancji. Wszystkie produkty wykonane są z trwałej i odpornej na zniszczenia stali szlachetnej, dzięki czemu jest to gwarancja najwyższej jakości oraz trwałości na wiele lat. Każdy element jest dostosowany do kształtu dłoni, tak aby jedzenie łyżką czy widelcem było niezwykle komfortowe i wygodne. Elegancja to jedno, a obok tego Gerlach stawia na praktyczną stronę tych produktów, które używamy każdego dnia.

Część sztućców jest pakowana w eleganckie walizki z jakościowych materiałów, a część z zwykłe plastikowe opakowania, które pozwalają na obniżenie ceny. Można znaleźć tutaj małe komplety sztućców oraz takie, które idealnie się sprawdzą podczas dużego przyjęcia.

Wieloletnie doświadczenie, jakość oraz dokładność i staranność z jaką wykonywane są sztućce tej marki jest gwarancją, że to produkt na długie lata. Wygoda w połączeniu z modnym designer jest pożądana, a firma Gerlach dostosowuje się do tych potrzeb panujących na współczesnym rynku.

Długa tradycja pozwoliła na tworzenie najlepszych produktów wykonanych z najlepszych materiałów w wielu kształtach i zdobieniach. Do idealnego nakrycia stołu nadają się wszystkie modele tej marki, a ich piękno nie wymaga wielu dodatków na stole. Piękno i jakość to główne, lecz nie jedyne atuty tych niezwykłych sztućców.