Sztućce Fiskars ? klasyczne wzory i ekskluzywny design

Firma Fiskars jest obecnie jedną z najstarszych firm zajmujących się produkcją sztućców oraz naczyń kuchennych. Początek tej genialnej firmy to rok 1649. Idealna harmonia i smak z jakim zostają projektowane nowe modele i linie tych niezwykłych produktów sprawiają, że sztućce Fiskars są obiektem pożądanym przez wiele osób. Prace nad marką, nad ergonomią oraz prestiżem tej firmy znajduje swoje odzwierciedlenie w produktach o najwyższej trwałości i niezwykłej elegancji.

Marka Fiskars to trwałość oraz jakość. W firmie założono hutę stali, dzięki czemu produkowane sztućce odznaczały się od zawsze niezwykłą ergonomią oraz funkcjonalnością. Każdy widelec, nóż czy łyżka są przygotowywane z ogromnym poświęceniem tak, aby ich użytkowanie stało się prawdziwą przyjemnością.

Obecnie firma Fiskars to nie tylko sztućce, nożyczki ale wiele innych produktów dla domu. Innowacyjne rozwiązania technologiczne stanowią o jakości produktów, a firma stała się częścią ogromnej korporacji, która prężnie się rozwija.

Sztućce tej marki są niezwykle designerskie i wprawiają w zachwyt każdego, kto choć raz miał z nimi styczność. Niezwykła linia, kształt i zdobienie dobierane indywidualnie do każdego projektu sprawiają, że są to sztućce, które nie tylko służą podczas posiłku, ale stanowią oryginalną ozdobę naszego stołu. Klasyczny przykład jak można połączyć piękno z funkcjonalnością.

Sztućce wykonane są ze stali nierdzewnej, która jest trwała są niezwykłym elementem, który doda klasy każdej zastawie stołowej. Łączenie klasycznych wzorów z nowoczesnymi trendami pozwala na tworzenie harmonijnych produktów, które będą współgrały z każdą kuchnią. Większość modeli dostępna jest w matowej oraz błyszczącej wersji.

Jeśli poszukujesz klasyki i elegancji, w połączeniu z ogromną starannością i trwałością to sztućce tej firmy będą idealne. Harmonia i styl, który pozwoli zmienić każdy dom nie do poznania. Ogromne doświadczenie, wiele lat pracy nad udoskonalaniem technologii oraz kształtu profilu to gwarancja najwyższego zadowolenia i satysfakcji z użytkowania sztućców, które posłużą przez wiele lat.