Multiagencja Optima – ubezpieczenie mieszkania Wrocław

Multiagencja Optima – ubezpieczenie mieszkania Wrocław
Porcelli nazwa: Multiagencja Optima – ubezpieczenie mieszkania Wrocław
Porcelli kategoria:
Porcelli opis:

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima z siedzibą we Wrocławiu działa na rynku od wielu lat. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży ubezpieczeń. Ofertę kieruje zarówno do klientów prywatnych, jak i firmowych. Dzięki współpracy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi dysponuje szerokim asortymentem sprawdzonych produktów. Umożliwia porównanie polis z różnych Towarzystw i służy pomocą w wyborze opcji jak najbardziej dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta.

Multiagencja Optima oferuje ubezpieczenia na życie, majątkowe i komunikacyjne. Katalog produktów obejmuje pakiety medyczne, polisy na życie i wiele więcej. Składają się na niego ubezpieczenia mieszkania lub domu, firmy- mienia, pracowników i lokali, a także samochodu.

Multiagencja Optima proponuje również polisy turystyczne, prywatną opiekę medyczną i indywidualne konta emerytalne. Klienci mogą liczyć na dodatkowe zniżki i przypomnienie o terminie płatności rat i końcu polisy. Firma zapewnia fachowe doradztwo i rzetelną obsługę posprzedażową.

Porcelli strona firmowa: ubezpieczenie mieszkania wrocław
Porcelli siedziba: ul. Krupnicza 13/204a 50-075 Wrocław
Porcelli telefon: 575115015
Porcelli NIP: 9661512730
Porcelli REGON : 020539083