Auto GTA – kasacja aut

Auto GTA – kasacja aut
Porcelli nazwa: Auto GTA – kasacja aut
Porcelli kategoria:
Porcelli opis:

Bez wątpienia warto zdecydować się na nasz skup aut. Co jest tego powodem? Trzeba podkreślić, że skup samochodów Auto GTA to między innymi wieloletnie doświadczenie. W końcu działamy w ramach branży motoryzacyjnej od 2009 roku. Mamy bardzo dużo wiedzy oraz uczciwie traktujemy każdego Klienta.

Chcielibyśmy w tym miejscu zaznaczyć, że współpracujemy nie tylko z podmiotami indywidualnymi, ale także z całymi firmami lub przedsiębiorstwami. Zapewniamy darmową wycenę oraz tak naprawdę minimum formalności. Ceny są natomiast wyjątkowo atrakcyjne. Co konkretnie kupujemy? To tak naprawdę rozmaite samochody z roczników 1990 ? 2017. Interesują nas pojazdy osobowe, ciężarowe, dostawcze, specjalne, przyczepy, a nawet zabytkowe.

Warto dodać, że firma Auto GTA kupuje od swoich Klientów indywidualnych lub biznesowych nie tylko auta nowe. Bez żadnego problemu możesz nam również sprzedać pojazdy uszkodzone, powypadkowe, niesprawne, zaniedbane, zniszczone itp. zajmujemy się również kasacją aut i złomowaniem samochodów. Zapewniamy, że każdy przypadek potraktujemy indywidualnie. Możesz zatem liczyć na odpowiednią cenę.

Porcelli strona firmowa: kasacja aut wrocław
Porcelli siedziba: ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Porcelli telefon: 730117117
Porcelli NIP: 8951876724
Porcelli REGON : 020742967