Porcelana lubiana ? piękno i elegancja

Firma Lubiana to ponad 40 lat doświadczenia i poszukiwania piękna w połączeniu z funkcjonalnością. Obecnie marka znana nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju cieszy się niezwykłą popularnością i jest uważana z pioniera w dziedzinie tworzenia harmonijnych produktów dla domu oraz hotelów.

Porcelana lubiana jest jednym z najlepszych produktów jakie mogą znaleźć się w Twoim domu. Szeroka gama jaką obecnie oferuje ta firma sprawia, że każdy wybierze coś idealnego do swojego domu. Śnieżna biel w połączeni z nowoczesnymi fasonami i kształtami sprawia, że każde wnętrze nabiera niezwykłego charakteru i uroku. Firma zajmuje się produkcją serwisów obiadowych, serwisów kawowych, kubków, filiżanek, talerzy dla dzieci oraz wielu innych produktów. Każdy wyrób, który wychodzi z tej fabryki jest precyzyjnie wykonany oraz wykończony z ogromną dokładnością.

Obecnie zgodnie z najnowszymi trendami znajdziemy porcelanowe talerze z motywami kwiatowymi, klasyczne złote zdobienia, które subtelnie podkreślają piękno porcelany. Piękne i radosne talerze dla dzieci są bogato zdobione i z pewnością zachęcą do jedzenia nawet największego niejadka.

Fabryka zajmuje się także produkcją serwisów dla hotelów. Każdy artykuł o podwyższonym standardzie jest małym dziełem sztuki, który w znaczący sposób jest ozdobą hoteli i podnosi rangę, która ma ogromny wpływ na ocenę gości. Zastawa z porcelany z pewnością sprawi, że goście poczują się jak u siebie w domu.

Niezwykłość tej fabryki polega na ciągłym doskonaleniu, poszukiwaniu nowych trendów, oryginalnego wzornictwa oraz barw, które sprawią, że nasz dom będzie piękniejszy, a jedzenie nabierze nowego charakteru. Firma Lubiana zajmuje się też tworzeniem indywidualnych produktów na zamówienie. Stylowe kubki, porcelanowe zastawy, które będą niepowtarzalnym produktem można zamówić teraz w Lubianie.

Najwyższa klasa i elegancja oraz materiał jakim jest porcelana stanowią o jakości i trwałości tych delikatnym i kruchych dekoracji. Piękno może się znaleźć w każdym domu, dzięki czemu poczujmy się wyjątkowo komfortowo, a estetyka doda nam spokoju i elegancji.