Porcelana lubiana ? ogromne doświadczenie w połączeniu z nowymi trendami

porcelana1Zakład Lubiana powstał w 1969 roku i przez wiele lat tworzy piękne i użyteczne przedmioty. Od roku powstania firmy Lubiana świat porcelany niebywale się zmienił. Ogromna dokładność i staranność podczas procesu produkcji sprawiły, że obecnie jest to firma o ugruntowanej pozycji i narzuca trendy w dziedzinie tworzenia serwisów obiadowych i kawowych. Wiele firm zajmujących się produkcją talerzy wzoruje się na tej marce.

Porcelana lubiana jest bardzo znana, a o jej funkcjonalności przekonało się już wiele osób. W swojej ofercie firma zajmuje się tworzeniem kompletów talerzy dla sześciu oraz dla dwunastu osób, a każdy zestaw jest wykonany z ogromną precyzją. Podobnie serwisy kawowe są przygotowywane w kompletach. Wszystkie zestawy składają się nie tylko z talerzy czy filiżanek, ale także wazy, sosjerki czy dzbanka do kawy. Lubiana zajmuje się w obecnej chwili również indywidualnymi projektami, które pozwalają na uzyskanie unikatowych produktów najwyższej jakości ze szlachetnej porcelany.

Wszystkie serwisy są wykonane z porcelany pierwszego gatunku, co zapewnia trwałość i odporność. Nowoczesne technologie sprawiły, że większość produktów firmy Lubiana jest przystosowanych do mycia w zmywarce oraz do wykorzystywania w mikrofalówce, nawet te elementy, które są zdobione kolorowymi motywami. Dzięki temu jest to połączenie elegancji z ogromną użytecznością.

porcelana2Z całą pewnością wszystkie produkty, które są wytworem tej znanej i cenionej na całym świecie marki są wykonane z gatunkowej porcelany, a całość wyprodukowana jest przez prawdziwych fachowców, dzięki czemu są to elementy o niezwykłym wyglądzie i trwałości. Jeżeli szukasz czegoś do swojego domu, co pozostanie z Tobą na lata i będzie budzić zachwyt gości to porcelana lubiana z pewnością Cię nie zawiedzie. To również idealny pomysł na prezent ślubny, rocznicę czy inną uroczystość, która wymaga eleganckiego i stylowego prezentu.

Każdy, kto poszukuje perfekcji i ekskluzywnego dodatku do swojego domu powinien poznać ofertę tej niezwykłej maki. Lata produkcji oraz podążanie za nowym designerem w połączeniu z poszukiwaniem oryginalności daje niezwykłe efekty, które budzą w nas poczucie prawdziwego piękna.