Noże kuchenne Gerpol ? ułatwią prace w kuchni

noze-kuchenne-gerpol kuchenne Gerpol to tradycja, która sięga drugiej połowie XVIII. Siedziba firmy znajduje się w Drzewicy, gdzie powstają noże najwyższej jakości trwałości. Obecnie Fabryka Nakryć Stołowych Gerpol zajmuje się tworzeniem noży o niezwykłej trwałości oraz praktyczności w połączeniu z modnym designerem.

Kilka wieków pozwoliło na wypracowanie najlepszej technologii, która jest widoczna w codziennym użytkowaniu tych wyjątkowych noży. Kupując noże tej marki otrzymujemy gwarancję, która daje pewność, że jest to produkt z najwyższej półki. Noże Gerpol to oznaka elegancji, piękna i trwałości.

Wśród wielu produktów jakie oferuje obecnie ta znana fabryka na wielką uwagę zasługują profesjonalne noże kuchenne, które są kute z jednego kawałka stali nierdzewnej. Najnowsza technologia jaką zastosowano w tych nożach pozwala na niebywały komfort użytkowania, długą trwałość ostrości ostrza oraz łatwość w myciu i czyszczeniu. Każdy nóż przy rękojeści ma wbudowaną kutą podporę, która pozwala na dodatkowy komfort oraz ochronę palców podczas krojenia.

Sama rękojeść jest w większości modeli wykonana z trwałego egzotycznego drzewa, które nie tylko pozwala na komfort użytkowania, brak poślizgów, ale stanowi niezwykłą oprawę całości, która jest piękną ozdobą. Rączka jest tak ukształtowana, aby idealnie leżała w ręce i dawała profesjonalny wygląd. Ergonomia ma tutaj kluczowe znaczenie w wyważeniu równowagi, a dzięki temu użytkowanie to czysta przyjemność.

W swoim wieloletnim stażu marka Gerpol zajęła się tworzeniem profesjonalnych noży masarskich, które są przygotowane z myślą o profesjonalistach potrzebujących ostrego i mocnego noża o odpowiedniej wielkości i kształcie. Odpowiedni profil zapobiega poślizgom, a rękojeść ma idealne dostosowanie do dłoni, co stanowi o jakości podczas prac masarskich. Profesjonalny nóż zapewnia bezpieczeństwo i wygodę w trakcie użytkowania. Dla rzeźników również zostały przygotowane profesjonalne ostrza.

Gerpol to również noże bufetowe oraz noże myśliwskie, które są jedyne w swoim rodzaju, a ich piękno budzi zachwyt każdego kto choć raz miał w dłoni te niezwykłe ostrza.