Suszarka Hotelowa do Włosów – Jaką wybrać?

suszarka do włosów starmixNie od dzisiaj kobiety przykładają dużo uwagi do swojego wyglądu. Pragnienie osiągnięcia piękna zmusza je do spędzania wielu godzin w łazience. Do ich codziennego rytuału należy robienie makijażu, depilacja nóg, balsamowanie ciała wymyślnymi olejkami. Dużą uwagę przykładają także do wyglądu włosów. Obok długich nóg i jędrnych piersi, piękne włosy są także atrybutem kobiecości. Jeśli stracą swój blask i kolor, panie nie wahają się sięgnąć po sztuczne farby, które mają im ten blask przywrócić. Dlatego, gdy kobiety wyruszają w podróż i są zmuszone do skorzystania z usług hotelarskich, to oczekują że ich potrzeby dbania o piękno zostaną tam zaspokojone.

Hotelowa suszarka do włosów pełni w tym kontekście istotną rolę, gdyż pomaga zaspokoić te damskie potrzeby. Jakie więc cechy powinna ona posiadać, aby zapewnić najwyższy komfort obsługi? Oto 3 funkcjonalne parametry, które świadczą o wysokiej jakości suszarek:

1.Tempo i dokładność suszenia

Suszarki hotelowe powinny w miarę szybko i skutecznie osuszyć głowę. Warto podjąć refleksję nad tym, jakie cechy mają decydujący wpływ na osiągnięcie zamierzonego celu? Tymi cechami są:

a.moc suszarki,

b.odpowiedni kanał nadmuchu,

c.funkcja turbo.

Suszarka hotelowa do włosów dostępna na Higieniczny.pl

suszarki hotelowe higieniczny.pl

suszarki hotelowe

Moc suszarki jest ważnym parametrem, jeśli chcemy aby nasze suszenie było dokładne i szybkie. Pomaga ona w uzyskaniu w stosunkowo krótkim czasie wysokiej temperatury powietrza oraz w uzyskaniu dużej prędkości jego wylotu. Prędkość wylatującego powietrza ma większe znaczenie, niż jego temperatura. Właściciele biznesów kupując suszarki hotelowe często kierują się tym parametrem przy wyborze produktu. Nie jest to do końca właściwe postępowanie, ponieważ o jakości suszarki decyduje przede wszystkim jej innowacyjność.

Ważniejszym parametrem od mocy jest odpowiedni kanał nadmuchu. Hotelowa suszarka do włosów, jeśli jest profesjonalna, to powinna posiadać odpowiednią konstrukcję. Jej obudowa powinna zwężać się ku wylotowi. To rozwiązanie techniczne gwarantuje uskutecznienie procesu suszenia. Jeżeli strumień ciepłego powietrza zostanie skupiony i nakierowany na konkretne miejsce, to suszenie będzie przebiegało o wiele szybciej. Takie działanie pozwoli także na piękne ułożenie włosów, co nie jest możliwe w sytuacji, gdy powiew jest rozproszony.

Funkcja turbo pozwoli znacznie przyspieszyć pracę suszarki. Polega to na tym, iż silnik momentalnie rozpoczyna pracę na bardzo wysokich obrotach. Skutkuje to tym, że powietrze nagrzewa się szybciej oraz powietrze osiąga od razu dużą prędkość. Warto w tym miejscu nadmienić, że włączniki siły nawiewu oraz regulacji temperatury powinny być rozdzielone.

2. Jonizacja

Suszarki hotelowe posiadają jony srebra oraz jony turmalinów. Ich specyfika polega na tym, że pozostawiają włosom ładunek elektryczny. Dzięki jonom łuska włosa się domyka. Skutkuje to tym, że nie następuje przesuszenie włosów. Włosy na skutek kontaktu ze suchym powietrzem gromadzą dodatnie ładunki elektryczne. Ujemne jony pełnią funkcję równoważnika ładunku elektrycznego.

3. Chłodny nawiew

Funkcja ta jest wykorzystywana przeważnie na końcu procesu suszenia. Jeżeli suszarka posiada chłodny nawiew, to zyskuje bardzo wiele w oczach klientów. Dlaczego jest taki ważny? Na jego znaczenie mają wpływ dwa powody:

a.nawiew ten nadaje efektowny blask włosom. Jest używany, jak pisałem wyżej , w końcowym etapie suszenia włosów. Pełni rolę wykończeniową procesu stylizacji fryzury. Dzięki tym właściwością znajduje uznanie w oczach klientów.

b.niektórzy klienci hoteli suszą włosy zimnym nawiewem. Dlaczego tak postępują? Trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Prawdopodobnie takie działanie wynika z obawy o to, że gorące powietrze uszkodzi włosy i pozostawi niemiłe uczucie gorąca. Oczywiście te obawy nie znajdują obecnie uzasadnienia. Szybki rozwój techniki pozwolił na skonstruowanie suszarek zapewniających pełen komfort użytkowników. Gorący nawiew nie niszczy jak dawniej włosów i nie parzy skóry. Skorygowano także pracę termostatu, który nie psuje się tak często, jak to miało miejsce kilkanaście lat temu.

Poszukujesz suszarek do swojego hotelu? Odwiedź nasz internetowy sklep z hotelowymi suszarkami Higieniczny.pl.

higieniczny.pl-basenowa-suszarka-do-wlosowhigienicznypl-suszarka-do-wlosowhotelowa suszarka do w?osówczarna hotelowa suszarka do w?osów nowoczesna