Garnki ELO

garnki-eloKuchnia to raj dla pasjonatów gotowania. Miejsce, w którym amatorzy i profesjonaliści oraz smakosze spędzają dużo czasu. Przygotowują potrawy spożywane na co dzień ale i uczestniczą w procesie preparacji potraw, które na przyjęciach gości wprawiają w osłupienie.

Jednakże jak można mówić o pysznej potrawie, nie wspominając o tym w jaki sposób oraz w jakim naczyniu ona powstaje. Bez wysokich jakościowo produktów do gotowania, sukces na talerzu byłby niemalże niemożliwy do osiągnięcia. Domowi kucharze oraz mistrzowie smaku osiągający swój kunszt w restauracjach, docenią garnki elo. To naczynia zrobione ze stali nierdzewnej. Garnki elo oferują cylindryczny kształt z opływowym obrzeżem. Z zewnątrz wypolerowane na wysoki połysk.

garnki-elo-purple

Wewnątrz matowe ze zintegrowaną skalą litrażową. Garnki elo to kuchenne dzieło sztuki. Precyzja wykonania, doskonałość w każdym jej wypolerowanym calu. Garnki elo zachwycają i każda potrawa, która właśnie dzięki nim trafia na talerz już od podstaw związana jest z kulinarnym sukcesem.