dozownik do mydła

Szukasz eleganckiego dozownika na mydło do kuchni?

Nie wiedzieć czemu Polacy miewają problem z higieną. Można wyczuć to szczególnie w okresie lata. Miejscami, w których na pewno zostaniemy uraczeni efektami niewystarczającej pielęgnacji ciała, są bez wątpienia środki transportu publicznego. Nie ma chyba osoby, która choć raz w życiu nie trafiła na osobę o mniej przyjemnym zapachu, prawda? Jeśli stałoby się to w godzinach popołudniowych, kiedy ludzie wychodzącą z pracy, moglibyśmy im to wybaczyć. Nie we wszystkich zakładach jest możliwość wzięcia prysznica, niestety nawet rygorystyczne wymogi nadal tego nie zmienią. Problem jest już jednak bardziej złożony, ponieważ również w godzinach porannych można wyczuć osoby na bakier z mydłem. Powodów może być wiele. Hipotetycznie rozmyślając, mogli komuś z powodu remontu zakręcić wodę albo ktoś zaspał i śpieszy się do pracy… ale. Owszem jest „ale”, Unoszący się wokół zapach to niejednodniowy pot, ale kilkudniowy ostry smród.

dozownik do mydła

Aby poradzić sobie z tym masowym problem, trzeba wpłynąć na ludzi. Subtelnie wytłumaczyć im, że higiena jest ważna. Nie mogą to być jednak wielkie slogany czy śmieszne hasła reklamowe. W tym wypadku niestety na nic się nie zdadzą. Powód tego jest prosty, większa część z tych osób nie zdaje sobie sprawy, że problem niemiłego zapachu ich dotyczy. W takim wypadku może jedynie pomóc coś bardziej dosadnego.

Jednym z rozwiązań może być nauka najmłodszych, że higiena jest ważna. Nie da się wpłynąć bardziej na dorosłych ludzi niż wykorzystać w tym celu dzieci. Mimo że wydaje się to dość drastyczne, innego wyjścia na ten moment niestety nie ma. Na szczęście nie wymaga to ogłupiania dzieci, tylko mało inwazyjnej nauki, która bez wątpienia wyjdzie im na dobre.

Kolejnym bardziej przyziemnym sposobem na poprawę jakości higieny Polaków może być większa promocja mydeł w płynie. Ich używanie jest prostsze i mniej uciążliwe. Wielu ludzi brzydzi się wmasowywania w swoją skórę środków higieny osobistej, które używał ktoś inny. Brzmi to dość absurdalnie, ale te przypuszczenia poparte są badaniami społecznymi, które kilka lat temu przeprowadzono w Niemczech. Kolejnym atutem produktów w płynie jest to, że minimalizuje to problem wykradania kostek mydła z łazienek. Niestety, Polacy mają w sobie „żyłkę do wykradania” z miejsc publicznych czy pracowniczych łazienek takich artykułów.

dozownik mydła hig

Najlepszym rozwiązaniem byłaby instalacja naściennych dozowników mydła w płynie. Ich obsługa i konserwacja wtedy byłyby bezproblemowa, a także mogłyby się one stać ozdobą wielu smutnych pomieszczeń. Nie oszukujmy się, pracownicze łazienki zazwyczaj są szare i ponure, a tym samym same odpychają potencjalnych użytkowników.

Firmą, która przygotuje takie dozowniki do mydła na ścianę w przystępnej cenie jest niewątpliwe przedsiębiorstwo Faneco, które działa na naszym rynku od wielu lat. A przecież warto inwestować tylko i wyłącznie w produkty, które warte są swojej ceny.
Podsumowując, problem nieprzestrzegania zasad higieny jest w naszym społeczeństwie mocno zakorzeniony i dość trudno będzie to radykalnie zmienić w ciągu najbliższych lat, warto jednak próbować.

Źródło: https://pcz.com.pl/kategoria/dozowniki/dozownik-do-mydla/